Smluvní podmínky

Dodací lhůty
Doba expedice je do 3 pracovních dnů od připsání peněz na účet. Dodací lhůta bude přiměřeně k okolnostem prodloužena, jestliže zpoždění je způsobeno vyšší mocí, nebo okolnostmi nezaviněnými prodávajícím.
 
Způsob doručení a platby
Zboží objednané v našem eshopu zasíláme prostřednictvím České pošty jako doporučenou zásilku za cenu 40,- Kč nebo na dobírku za příplatek ve výši 60,- Kč (tj. celkem za 100,- Kč). Při nákupu nad 1500,- Kč je poštovné zdarma (při platbě převodem), při platbě na dobírku je účtován pouze poplatek ve výši 60,- Kč. Cenu poštovného připočítejte k ceně objednaného zboží a celkovou částku zašlete na níže uvedený bankovní účet. Objednané zboží můžete uhradit bankovním převodem na účet číslo: 1248086017/3030. Jako variabilní symbol uveďte číslo, které obdržíte při učinění objednávky. Uvedené částky jsou včetně DPH a platí pouze pro zasílání zboží po České republice. Balné není účtováno.
 
Záruka vrácení peněz
Záruční doba poskytována na zboží je standardně 24 měsíců. Záruční doba začíná běžet ode dne nákupu, pokud není uvedeno jinak.
U spotřebitelských e-smluv se uplatňuje §53 odst. 7, podle nichž má spotřebitel právo odstoupit od smlouvy v rozmezí 14 dnů od převzetí plnění bez udání důvodu. Při reklamaci, dodržujte prosím následující postup: Informujte nás o reklamaci e-mailem (info@klarabara.cz) nebo písemně (K Vejvoďáku 1126, Praha 5, Zbraslav, 15600) Poté zboží zašlete doporučeně (nikoliv na dobírku) na výše uvedenou adresu. Nezapomeňte prosím uvést důvod reklamace a vaše kontaktní údaje. Záruka se nevztahuje na opotřebení vzniklé běžným používáním, nesprávným skladováním nebo nesprávným užitím výrobku. 

Kontakt

Klarabara

OSOBNÍ ODBĚR:
K Vejvoďáku
Praha 5, Zbraslav, 15600


+420 724 109 549